DOLUNAY FM REKLAM

DOLUNAY FM REKLAMLARI HEDEFLERİNİZE ULAŞTIRIR…
 
Dolunay FM, 1994'de kuruldu ve biz reklam verenlerle, dinleyicilerimizle geçen yılları dolu dolu, oldukça uzun yaşadık. Yerel, bölgesel, ulusal ve uluslar arası pek çok ürünü, markayı, kuruluşu reklamlarımızla tanıtırken profesyonelce hizmet sunduk.
 
Reklamcılık ve Marketing Sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek, yenilenen bilgiler ve gelişen iletişim teknolojisi olanakları ile, insan kaynaklarımızı ve teknolojik altyapımızı dünyadaki ve ülkemizdeki son trendler doğrultusunda sürekli geliştirdik.
 
Gelişim sürecimizde ulusal, bölgesel, global ekonomide zaman zaman yaşanan olumsuzlukların yansımasından etkilendik; hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmadık, krizlerden güçlenerek çıkmayı başardık.
 
REKLAMLARIMIZDA İLKEMİZ: MÜŞTERİ ODAKLILIK
 
Tanıtımın ve reklamcılığın bilimselliğine sıkı sıkıya bağlı kalarak, hedefe akılcı çözümlerle ulaşmayı ilke edindik. Hedeflerimizi, reklam verenlerimize en kaliteli hizmeti sunma ve sınırsız müşteri mutluluğu oluşturma anlayışımız paralelinde gerçekleştirdik.
 
REKLAMLARIMIZDA İLKEMİZ: MÜŞTERİ ODAKLILIK
 
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için kendimizi sürekli geliştirip, Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını net bir şekilde tespit ederek; en iyi hizmeti sunmak. İşte reklamcılıkta Dolunay FM’i başarıya ulaştıran sihirli formül bu… 
 
ÜRÜN, MARKA, KAMPANYA TANITIMINDA RADYO REKLAMININ FAYDALARI
 
Reklam verenlerin ve ajansların medya planlamalarında mutlaka belirli bir bütçe ayırdıkları radyo reklamlarının, bir mecra olarak ürüne, markaya ve kampanyaya önemli ölçüde katkısı vardır. Çünkü:
 
Algılanışı sadece duyma yoluyla gerçekleştiği için dinleyicinin reklamdaki mesaja konsantrasyonu kolaylıkla sağlanabilir. TV ve gazete reklamlarında göz takibi (seyretmek veya okumak) mesajın algılanması için ekstra bir dikkat yoğunluğu gerektirir.
 
Gün boyu TV seyredilme oranlarının, radyo dinlenme oranlarına kıyasla düşük oluşu sebebiyle gün içi reklam çalışmaları için en uygun medya aracı radyodur.
 
Ürüne, markaya ve kampanyaya uygun hedef kitleyi, radyo dinleyiş saatlerine göre yakalamak ve mesajı aktarabilmek, TV ve basılı medyaya oranla radyoda daha kolaydır.
 
Televizyon kanallarının yoğun olarak izlenmeye başladığı 18:00 - 23:00 saatleri öncesinde ve sonrasında en çok tercih edilen medya aracı olması, radyo reklamlarının önemini ortaya çıkarmaktadır.
 
Diğer hiçbir medya mecrasının reklam verene sunamadığı, “drive time” denilen ve hedef kitleyi trafikte, direksiyon başındayken yakalayan tek medya aracı radyodur.
 
Radyo reklamları; prodüksiyon maliyeti, yayına hazır hale getirilebilme süresinin kısalığı açılarından tüm diğer medya araçlarından çok daha ucuza mal olmaktadır.
 
ÇALIŞACAĞINIZ RADYOYU SEÇERKEN DİKKAT EDİN !
 
Çalışacağınız radyonun yayın kalitesini, yayın alanını ve dinleyici profilini mutlaka inceleyin.
 
Program yapımcıları ve prodüktörlerinin bilgi birikim sahibi ve tanınan isimler olmasına dikkat edin.
 
Kullanılan yayın ve prodüksiyon tekniklerinin modern olmasına ve creative çalışmaları yapabilme kapasitelerine özen gösterin.
 
Daha önce yayınlanmış reklamlardan, mutlaka birkaç örnek dinlemek istediğinizi bildirin.
 
Çalıştığınız radyonun reklam standartlarını ve RTÜK kurallarına uygunluğunu kontrol edin.
 
Reklam kuşaklarının zamanında yayınlanıp yayınlanmadığını denetleyin.
 
Prodüksiyon çalışması aşamasında, iletmek istediğiniz mesajın tam olarak dinleyiciye aktarılabilmesine dikkat edin.
 
Reklam spotunuzun 15 - 30'' aralığında tamamlanmasına dikkat edin.
 
Çalışacağınız radyonun en çok dinlenen programları içinde yayınlanan kuşaklarda, mutlaka reklamınızı bulundurun.
 
Reklam çalışmanızın başarısını artırmak için, uygun bir programa sponsor olmaya çalışın.
 
İlk günün heyecanı, bugünün deneyim, bilgi birikimi ve bilinciyle; tüketicinin korunması, etik değerler ve reklamcılık mesleğinin ulusal ve uluslar arası standartlarından ödün vermeksizin,sizlerle birlikte başarmak umuduyla.
 
Size Dolunay FM Reklamlarını öneriyoruz…
 
Saygılarımızla
 
       BİLGİ VE REZERVASYON İÇİN TELEFONLAR : 
 
     0212 621 25 30  -   532 28 28

Diğer Haberler

MEDİNEM & BEYAZ KEFEN Albümü Sipariş Hattı

MUSTAFA DURSUN'UN MEDİNEM ve BEYAZ KEFEN ALBÜMLERİ ÇIKTI. ALDINIZ MI? ... devamı...